Комбікорм для ВРХ

Комбікорм для ВРХ від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка по всій Україні та за кордон.

Замовити та купити Комбікорм для ВРХ оптом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами:
+38 (044) 580-0-580, +38 (067) 325-5-330, +38 (097) 535-0-176.

Подивитись ціни на комбікорми можна тут

Завантажити показники якості


Рівень державного аграрного сектору безпосередньо залежить від стану тваринницької галузі. Як відомо, велика рогата худоба є м’ясомолочним джерелом, а також постачає землеробство органічним добривом. Щоб кінцеві показники мали динаміку зростання, ВРХ потребує в адекватному харчуванні на всіх етапах вирощування.

Існують ще окремі господарства, в яких корів, телят і бичків годують по-старому – виключно травою та сіном, але великі фермерські виробництва давно вже перейшли на повнораціонні комбікорми, за допомогою яких тварини правильно розвиваються, добре набирають вагу, мають хорошу фізичну форму. При цьому прибуток на фініші (м’ясо та молоко) радують об’ємом і якістю. Сміливо можна заявити, що відгодівля великої рогатої худоби збалансованими комбікормами робить тваринництво більш прибутковим і якісним.

Комбікорм для ВРХ включає в себе злаково-зернову суміш, збагачену різними біологічними добавками для кращого травлення, правильного обміну речовин, а також для того, щоб тварини рівномірно та швидко набирали вагу. Для нормальної життєдіяльності великій рогатій худобі необхідно вживати кілька видів корму: грубий, соковитий, зелений. У них прийнято підмішувати збалансовані поживні добавки – комбікорми.

Користь комбінованого корму для великої рогатої худоби наступна:

  • міцний імунітет;
  • підвищення репродуктивності;
  • підвищення харчової цінності кінцевого продукту;
  • збільшення обсягів кінцевого продукту.

Щоб купити висококласний комбікорм для ВРХ, не потрібно замовляти його на іноземних веб-сайтах: в Україні вам це обійдеться набагато дешевше, а також швидше та надійніше. Компанія Агрокапітал України більше 10 років займається поставками продукції для тваринництва, зокрема комбікорми для ВРХ на території країни, а також за її межі. Ми реалізуємо тільки якісний товар, що пройшов європейську сертифікацію. У нас ви завжди можете придбати комбіновані корми для дійних і молочних корів, биків, телят, нетелей, ремонтного (племінного) молодняку за оптимальними цінами. На взаємовигідних умовах можливі оптові та роздрібні поставки різних видів комбікормів для ВРХ – все залежить від побажань замовника.

ТОВ «Агрокапітал України» – це відмінний сервіс, незмінно висока якість, знову і знову підтверджується позитивними відгуками наших клієнтів.

2021 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А