Овес

Овес від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити Овес оптом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


З доісторичних часів овес відомий як зернова культура. Овес – це однорічна сільськогосподарська культура, яка відноситься до сімейства злакових. Він є представником найбільш ранніх і стислих строків сівби.

Овес висівають протягом 3-4 днів після фізичної стиглості ґрунту. Вирощують його переважно в північних і західних областях України. Найбільші площі вівса можна спостерігати в ті роки, коли ним пересівають знищені морозом озимі культури.

З усіх зернових культур всього в двох культур зерна покриті плівкою, отже, кількість клітковини в них значно більше, ніж в інших. Це виділяє їх, як більш корисні, на тлі інших культур. До цим унікальних культур відносять ячмінь і овес.

Незважаючи на багато корисних властивостей, як продовольчу культуру овес використовують рідше, ніж технічну. З вівса виготовляють вівсяну крупу, борошно, толокно, сурогат кави, галети, печиво.

Але найбільше поширення овес отримав саме, як кормова культура. У зарубіжних країнах всього 5% вівса використовують в їжу, решта йде на корм тваринам.

Найчастіше овес використовують як корм для коней, а також великій рогатій худобі, птиці як джерело енергії та сили. Крім зерна у вигляді корму використовують солому і полову. Часто овес висівають одночасно з горохом і викою для отримання зеленого корму та соломи.

Зміст такої корисної складової, як клітковина сприяє швидшому пережовуванню і змочуванню слиною, тим самим кращому перетравленню. Крім клітковини ще містяться вітаміни В1 і В2, білки, крохмаль, жири і цукор.

Зерна вівса пережовуються легше інших злаків, зменшуючи стирання зубів. Фуражний овес є незамінним видом концентрованого корму для сільськогосподарських тварин і птиці.

Дроблення і плющення вівса підвищують перетравлюваність зерна на 4-20%.

Наявність у вівса великої кількості білку робить його незамінним інгредієнтом комбікормів. Це найбільш вигідний варіант корми для тварин і птиці, а також найбільш для підприємств, які їх розводять. А купуючи овес від компанії «Агрокапітал України» ви ще більше скорочуєте рядок витрат на корми для тварин, так як наші ціни на овес економічно обґрунтовані.

Також овес використовують в якості захисту ґрунту від ерозії.

Компанія «Агрокапітал України» піклується про своїх клієнтів, тому що реалізує якісне зерно за низькими цінами, а також не забуває про доставку по Україні своєї продукції споживачам.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А