Пшениця

Пшениця фуражна, продовольча від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити Пшеницю фуражну, продовольчу оптом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Однією з найважливіших і цінних зернових культур, що вирощуються на території України, є пшениця.

Отримуване із зерен борошно йде на випічку хлібобулочних виробів і виробництво інших продуктів харчування. Відходи борошномельного виробництва (висівки) йдуть на корм свійських тваринам і як промислова сировина.

Висівки гранульовані забезпечують збереження властивостей на протязі тривалого часу. Останнім часом саму цільну пшеницю стали використовувати як корм сільськогосподарським тваринам і птиці. Таку пшеницю називають фуражною пшеницею, в ній низький вміст клейковини.

Найважливішим сільськогосподарським об’єктом торгівлі в усьому світі є саме пшениця, вона складає більше 60 % експорту зернових культур.

Існує два типи пшениці:

  • Тверді сорти
  • М’які сорти

Між собою тверді і м’які сорти пшениці мають багато спільного, але головна їх відмінність в наступних ознаках:

  • М’які сорти пшениці – у борошні зерна крохмалю великі, м’які, по консистенції вона розсипчаста, тонка, містить менше клейковини. Її використовують для приготування кондитерських виробів
  • Тверді сорти – крохмальні зерна тверді, дрібні. Борошно – дрібнозернисте, клейковини багато. Використовують для випічки хліба та виробництва макаронних виробів

За призначенням пшеницю ділять на:

  • Пшеницю фуражну (кормову), яку використовують у вигляді корму сільськогосподарським тваринам і птиці, а також для виробництва комбікормів
  • Пшеницю продовольчу, яку використовують в хлібобулочному і борошномельному виробництві

Сорти пшениці ділять на озимі та ярі.

Озима пшениця є найпоширенішою пшеницею в усьому світі. Її сіють восени, а врожай збирають наступного літа. Вона дає найбільш високі результати врожайності, а її пагони можуть використовуватися на корм худобі.

Яру пшеницю сіють у тих районах, які відрізняються особливо суворими зимами. Її сіють з березня по травень, так як для дозрівання ярої пшениці потрібно не менше 100 днів без морозу.

Ціни на пшеницю, що подаються ТОВ «Агрокапітал України» є доступними і гнучкими. При цьому якість зерна залишається високою, так як воно проходить ретельний контроль якості.

Вибираючи зерно в Україні від компанії «Агрокапітал України», ви обираєте якість і економічну вигоду, а значить економічне зростання свого бізнесу. Тому що, головною метою нашої компанії є взаємовигідні стосунки, що базуються на індивідуальному підході до клієнта, підтримці та повазі.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А